Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-500VA+

 
  • 1 человек добавил
    в
  • Количество розеток: 2
  • Выходная мощность: 500 ВА

Описание Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-500VA+

Блок безперебійного живлення LPY-PSW-500VA+ (виробник – українська компанія LogicPower) – це пристрій, що поєднує в собі одночасно функції стабілізатора, зарядного пристрою акумуляторної батареї та джерела безперебійного живлення. Забезпечує подачу змінного електричного струму 220В/50Гц для електричного обладнання з сумарним номінальним навантаженням 350Вт (активне навантаження становить 500ВА). Відзначається високим коефіцієнтом корисної дії 98% та низьким рівнем власного споживання – не більше від 1,5А. Тип – лінійно-інтерактивний.

Стабілізатор складається з тороїдального трансформатора, силових ключів та цифрового мікроконтролера. Стабілізація вхідного змінного струму відбувається в межах від 145В до 275В та частоти 45Гц…65Гц. Форма вихідної напруги – чиста синусоїда в межах 190В…245В.
В якості джерела безперебійного живлення моделі використовується при приєднаному акумуляторові номінальною напругою 12В. Передбачене використання батарей типу AGM за допомогою підсилених подвійних клем. Під час роботи в режимі стабілізатора при приєднаній батареї відбувається її підзарядка з максимальним струмом 15А. В режимі ДЖБ (коли на вхід не надходить змінний струм з електромережі) перемикання на живлення від акумулятора відбувається не довше 5 мс. За допомогою інвертора постійний струм перетворюється на змінний 220В/50Гц з точністю до 3%.

Особливість моделі – можливість перемикання джерела постачання на вихідні розетки (2 шт.) за допомогою перемикача. В режимі «Мережа» пріоритет надається режиму роботи стабілізатора (і підзарядці АКБ), в режимі «Батарея» пристрій використовує накопичений струм АКБ. В разі критичного падіння напруги в обраному режимі відбувається автоматичне перемикання на інше джерело електропостачання.

Великий цифровий LED-дисплей відбиває основні параметри роботи пристрою: значення вхідної та вихідної напруги, навантаження, рівня заряду АКБ тощо, а також сигналізує про аварійну ситуацію. Вбудовані системи захисту від короткого замикання та низької напруги, імпульсних шумів та різких коливань напруги. Є можливість холодного старту.

Блок призначений для встановлення на підлогу. Використовується для живлення газових та твердопаливних котлів, резервного освітлення, іншого малопотужного електротехнічного обладнання, для роботи в альтернативній енергетиці. Заборонено використовувати для живлення сканерів та лазерних принтерів. Температурний діапазон роботи знаходиться в межах 0С…40С, від перегрівання блок захищений інтелектуальною системою примусового охолодження. Габаритні розміри 230*145*180 мм, вага 3 кг.
Ещё

Технические характеристики Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-500VA+

Страна-производитель товара
Количество розеток
2
Выходная мощность
500 ВА
Аккумуляторная батарея
Тип архитектуры
Форма выходного напряжения
ЖК-дисплей
Гарантия
24 месяца
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!

Фотографии Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-500VA+

Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-500VA+
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-500VA+
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-500VA+
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-500VA+

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления

Источники бесперебойного питания