- Виктор Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Працюэ добре
- Достоинства:
- Таймінги
- Недостатки:
- Ціна
- Іван П***Отзыв от покупателя. Продавец: RozetkaEU
Працює
Сталкер 2 завантажується у 2 рази швидше ніж на двох модулях памʼяті по 8 з частотою 4800
До цього як купив думав ССД м2 треба кращий був на 3500 мб читання/запису, ставив через це на 7000, але нічого не змінилося. Виявилось сильно вирішує ОЗУ- Достоинства:
- Працює, нормальні затримки
- Недостатки:
- Поки немає
- ПавлоОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
материнка MSI B450 a pro max, працює на частоті 3600 без проблем
- Роман Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Завелась відразу на заявленій частоті без проблем.
Працює стабільно з процесором r9 5900x - ОлександрОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Поки працює, 5700x3d +B550 tuf asus.
- Ілля
Чому наставили дизлайків та нічого не написали? У мене такий же сетап, планую взяти
- Олександр Є***
Ілля, то боти досять. В мене RTX 5070 + 5700x3d. Краще збирайте на АМ5
- Вадим Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Так вже трапилось що зараз 16гб оперативи малувато, взяв 32гб на заміну однорангової Crucial 3200, не пригадав, наче і таймінги у XMP 3600 MHz більші ніж у крушів, але реально проворніша.
- Андрей Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Память приятно удивила.
У меня роцессор Ryzen 5800X и материнская плата на чипсете A520.
Поскольку у этой памяти 2 ранг (считай 2 планки в одной) большой объём, высокая частота и низкие тайминги — это сложная задача для процессоров и чипсета.
Два набора памяти от других производителей выдавали ошибки, но эта заработала сразу с XMP-профилем при напряжении 1.35 В. Полчаса теста в OCCT — 0 ошибок.
Бенчмарк AIDA64 показал приятные показатели с XMP профилем.
Скорость читання 50 000, Latency 64 ns.
Очень приятные цифры, но учитывая удачные чипы, можно еще покрутить.
Скриншоты прикрепляю.
Я очень доволен!- Достоинства:
- Качественный продукт
- Андрій С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купував для розширення пам'яті. В парі з вже встановленими модулями ссылка
Без проблем запустилась в 3600 MT/s на R7 5700X3D та B550M Aorus Pro - Alex30Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
13600k + B760M на XMP 3600 завелось с первого раза. Завелось в режиме Gear1. Планки двухранковые, если кому интересно. Думаю DDR4 с большей частотой брать смысла нет. Оно того не стоит. На этом же железе, сравнивал с DDR4-4000 другого бренда, разница в тестах мизерная (в пользу 4000), в играх её вообще нет.
- Достоинства:
- Хорошее соотношение цена\скорость. Отсутствие подсветки.
- ДенисОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
B450, ryzen 5700x3d
Dual rank 3600 завівся з коробки (після вмикання xmp профілю) - Роман Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
XMP не запустился на 3600!
Пришлось гнать в ручную!
Запустилась и прошла тесты в AIDA64 при таких параметрах:
1.45 V 3700гц cl 16 20 20 44 CR 1T- Достоинства:
- Цена/качество
- Недостатки:
- заявленную частоту по XMP не взяла!) нужно вручную!
- Денис Д***
А що за проц, материнка?
- Роман Р***
8700К Мать MSI z370 sli plus
- Максим Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Відповідає всім зазначеним параметрам
- Достоинства:
- Швидка та якісна память
- Олег Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купив учора нову оперативну пам’ять, доставили вже на наступний день після замовлення. Одразу встановив у системник і налаштував частоту через BIOS. Раніше ніколи цього не робив, але все вийшло з першого разу.
У BIOS обрав заявлену частоту 3600 МГц, і система її коректно прийняла та відображає.
Перевірив у грі Rust і помітив значний приріст продуктивності порівняно з моєю старою оперативною пам’яттю (16 ГБ, 2400 МГц). FPS зріс приблизно на 50-60%, а мікрофризи зникли. У місцях із великою кількістю будівель FPS опускається до 110-120, але для Rust це абсолютно нормально.
Фризи поки що не помічав, тож схоже, що проблему вирішено. Планую насолоджуватися іграми далі!- Достоинства:
- Герцовка та таймінги
- Недостатки:
- Поки не помітив
- ДмитрийОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Работает стабильно. ryzen 5700x asus tuf b450-pro gaming
Возможно разогнать до 3733 - Сущенко К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Материнська плата ASUS Z-370 TUF Gaming II, процесор 9700k. Комп’ютер з XMP профілем 3600 CL16 з даною пам’яттю не запрацював. Після підняття таймінгів до 18 22 22 42 система запустилась. Стресс тест пройшов стабільно, але за 4 години роботи 1 раз вилетів браузер, чого раніше не спостерігалось.
- Достоинства:
- Краща за попередню оперативну пам’ять по затримкам на 20%, по пропускній здатності на 50%.
- Недостатки:
- XMP профіль 3600 CL16 з коробки не запрацював, довелось піднімати таймінги.
- Представник бренду
Добрий день!
Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.
Шановний Костянтин! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.
Зазначений Вами процесор офіційно підтримує максимум 2666, і то при одноренкових модулях. Вочевидь - 3600 для нього забагато.
- Павло М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купив щоб 3600 працювала включивши xmp на 3600 частоті дало лише 3000... Буду оформляти повернення. Ставив на проц amd ryzen 5600х та материнка asus rog strix b550 f.
- Достоинства:
- Нема
- Недостатки:
- Можливо бракована
- Представник бренду
Добрий день!
Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.
Шановний Павло! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.
Для початку варто переконатися в тому, що BIOS материнської плати оновлений до актуальної версії, а самі планки встановлені в ті слоти, що рекомендовані в документації до материнської плати. Після цього варто скинути настройки BIOS на заводські значення замиканням на кілька секунд контактів CLR_CMOS і переконатися, що система на цих настройках штатно стартує. І тільки після всього перерахованого - починати експерименти з розгоном.
До того ж варто мати на увазі, що зазначений Вами процесор офіційно підтримує максимум 3200, і тільки на одноренкових модулях.
- Олег Б***Продавец: Rozetka
Користуюсь такою парою планок 2×16.Частота 3600 через біос XMP.Ппацює в парі з AMD Ryzen R7 5700X.Комп працює з 1 лютого 2024 року
- Достоинства:
- Таймінги 16 20 20 39
- Недостатки:
- Без підсвітки
- ОлегПродавец: Rozetka
Проц у меня i3 9100f и материнка ASUS ROG STRIX Z390-F GAMING.
xmp профиль включил, максимум что я смог добиться это 2933Mhz, но это скорее всего ограничение в контроллере памяти процессора).
Покупал не здесь. - Андрій П***Продавец: Rozetka
Брав не тут, але точно такий комплект. Бачив що пишуть про те що не працює на b550 і ryzen. В мене завелась відразу на XMP 3600, прогнав тестами і аіда і TestMem5 різними сценаріями, саме 3600 помилок ніяких немає. Якщо погнати більше навіть 3666 то будуть помилки, намагався 3733 і 3800 з різними таймінгами і вольтажем нічого не допомагає, testmem5 на таких частотах відразу сипить помилки.
Тому підкрутив таймінги на 3600 Вийшло 16-19-19-21, напруга 1.35v. Працює майже як моя стара на 16гіг на частоті 3733. З такими таймінгами стрес тести проходить добре.
Пам'ять Hynix DJR. Детальніше на скріншоті, якщо цікаво таймінги, пишіть кину скрін ZenTimings.
Доречі, материнка MSI b550 A pro, проц 5600G.- Достоинства:
- Працює на AMD
- Недостатки:
- Не розганяється більше 3600
- Владимир К***
В мене А520 Асус ТУФ з 5500GT частота 4400 (шину руками встановити 2200) при 18-23-23-23-50 напруга 1.45.
спробуйте. якщо не стартує на крок нижче 4333 (шина 2166)
- Іван Ч***Продавец: Rozetka
Покупал не тут, но с официальной поставки. Первый комплект и брак сразу с упаковки (была запечатана). Материнка asus rog b550-a, проц - ryzen 5600.
1 планка проваливает стресс тест во всех слотах в режиме xmp(docp)3600. 2я планка работаюет в этом режиме без ошибок и сбоев только с вольтажом 1,37-1,39 в слоте А2. В B2 слоте сыпет при любом вольтаже , с 1,35 сыпет стресс в любом варианте. И соответственно парой они при любом вольтаже сыпят стресс. Если запускать в режиме jdec в авто настройке памяти на сток частоте 2400 - все проходит, никаких проблем. Но и скорость почти в 2 раза ниже. Проверка через aida64. Все сопутствующие проблемы в виде вываливании игр, приложений которые нагружают память, вылеты синего экрана (windows 11 pro лицензионная, не ломанина), все драйвера крайние. Как-то так. До этого был комплект 32 гига предыдущего поколения (тоже 3600). Проработал почти пол года без ошибок, и тоже сдулся :(, вот менял по гарантии на этот комплект (последнее поколение renegade), а тут сразу с коробки брак.
Временно есть комплект ренегат 2х32 предыдущего поколения с частотой 3200 - все отлично. У всех ренегатов чипы Hynix d-die. Кингстон крайне разочаровал своим качеством. Буду менять на gskill скорее всего. Но вроде и он уже на Hynix :(- Достоинства:
- Скоростная память
- Недостатки:
- Брак
- Представник бренду
Добрый день!
Уважаемый Iван! Приносим свои извинения за ваш негативный опыт использования нашей памяти. Мы понимаем ваше негодование: ситуация действительно крайне обидная.
Обратитесь, пожалуйста, в сервис по гарантии.
С другой стороны, описанная Вами ситуация очень похожа на снижение у процессора разгонных возможностей вследствие работы при завышенных напряжениях питания контроллера памяти - многие BIOS при разгоне завышают эти напряжения, обеспечивая стабильность работы с одной стороны, но сокращая срок службы процессора на этой частоте, с другой. - Іван Ч***
все оказалось банальнее - эта память не работает корректно с Ryzen. Как минимум с 5000-й серией и на чипсетах B550. На Интел-платформе работает отлично.
Всем кто будет рассматривать ее для AMD - не тратьте время. Кто для Intel - можете смело брать, работает отлично. - Олег Б***
Печально но ренегаты частенько дают брак а цена недешево я вот купил КУДОС про ХМР 4000(18-22-22-46) 1,35в. Так они спокойно работают на 4133 не меняя тайминги и не добавляя вольтаж на ХМП профиле а чипы микрон правда одногановая ну как-то так да и цена дешевле этих ренегатов
