RYUO III 360 ARGB WHITE EDITION
Приборкайте температуру свого надпотужного обладнання за допомогою системи рідинного охолодження ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition. Його білосніжне оформлення чудово доповнить комп’ютерні системи, виконані у відповідній гамі кольорів, а матричний дисплей AniMe Matrix, який обрамляє водяний блок, можна налаштувати для показу власної анімації. У СРО використовується помпа Asetek 8-го покоління, яка рухає охолоджувальну рідину через радіатор з 120-міліметровими вентиляторами ROG ARGB, що забезпечуючи чудове охолодження найновіших процесорів.
ПРОДУКТИВНІСТЬ
Помпа Asetek 8-го покоління оснащена 3-фазним електродвигуном для створення більшого потоку та тихішої роботи, ніж помпи минулого покоління. Його встановлено на більшій «холодній пластині», ідеально підібраній для новітніх процесорів Intel та AMD.Помпа Asetek 8-го покоління оснащена 3-фазним електродвигуном, що забезпечує нижчий імпеданс і більш точне керування крильчаткою.
ВЕНТИЛЯТОР ROG AF 12S ARGB
Баланс статичного тиску, потужного потоку повітря та низького рівня шуму забезпечує оптимальне охолодження для будь-яких робочих навантажень. А регульоване ARGB-підсвічування додає унікального візуального ефекту.
РАДІАТОРИ
Охолоджувальна рідина надходить до радіатора великого об’єму, який на кожні 100 Вт навантаження забезпечує на 2 градуси Цельсія нижчу температуру, ніж конструкція минулого покоління.
ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ З ANIME MATRIX
АНІМАЦІЯ
Матричний дисплей ROG Anime Matrix пропонує десять ексклюзивних анімаційних ефектів. Виберіть один із них або створіть власну анімацію, скориставшись редактором Pixel Editor!
МОНІТОРИНГ СИСТЕМИ
Інсталюйте Armoury Crate, щоб мати можливість виводити на дисплей значення температури, напруги та швидкості вентиляторів.
AURA SYNC
Налаштовуйте колір та ефекти, що відображаються на вентиляторах ARGB і дисплеї AniMe Matrix, а потім синхронізуйте їх із підсвічуванням великої кількості системних компонентів, сумісних із технологією Aura, щоб створити єдину тему для збірки.
PIXEL EDITOR
Створюйте власні зображення та текст за допомогою редактора Armory Crate Pixel Editor, а потім завантажуйте їх, щоб додати дещицю унікальності своїй збірці.
ШИРОКА СУМІСНІСТЬ
Серію кулерів ROG Ryuo III оснащено трубками довжиною 400 мм, при цьому вони сумісні з різними платформами Intel та AMD, що забезпечує гнучкість у виборі процесора.
Intel
LGA 1700, 1200, 115X
AMD
AM5, AM4