День Рождения ❤️ ROZETKA 2026

Отзывы покупателей о SSD накопитель 256Gb Apacer AS2280P4U (AP256GAS2280P4U-1)

Код:  433711685
Оценка пользователей 4.09/5
на основе 13 отзывов
  • 5 звезд
    7 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Андрей К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Partner IT. Объем: 256 ГБ

    Хороший и не дорогой

    Достоинства:
    Быстрый
    Недостатки:
    Нет
  • Віталій Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 2 ТБ

    Вітаю от і настав час оновити ссд на ноуті бо старого на 1Гб вже не встачало. Довго вибирав бо ВД ніби скільки було всі працювали найс. Але цей взяв різницею у вартості ну і апасер вже колись брав на стаціонарник то не підводив.
    І шо вам сказать я вражений поперше мій старий трансед під завантаженням з нету великих файлів грівся до +70 навіть з усіма радіаторами прокладками. То цей апасеронок і оком не веде максимум шо я побачив це +45 і я таки аж прибалдів. Швидкості теж не падають з часом короче ссд коштуж своїх коштів однозначно.

    Достоинства:
    низька температура, відповідає заявленим характеристикам
    Недостатки:
    вартість, пакування ніби носорог пожував
  • Кирил Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 2 ТБ

    Прийшло бистро, товар відповідної якості

  • Арсений К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 512 ГБ

    за пів року використання ніяких проблем не було, працює швиждко все влаштовує

  • Вадим А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 512 ГБ

    Люди не купуйте цей товар, продають брак та не відповідають на запити по гарантії, я не здивуюсь якщо по закінченню гарантії вони самі напишуть. Я пів місяця не можу звязатись

    Достоинства:
    Дно, не думав що ви так опуститесь
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • Вадим А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 512 ГБ

    Все працювало ідеально до однієї миті, пройшло буквально 2 місяця і пк перестав бачити ссд, все дійшло до того що я замінив всю систему а проблема так і залишилась.

    Достоинства:
    Швидкий
    Недостатки:
    Брак
  • Олексій Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 2 ТБ

    Норм працює, з часом буде зрозуміло якість

  • Олексій Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 2 ТБ

    За пів року експлуатації SSD накопичувача дуже гарні враження.

    Достоинства:
    Швидка швидкість
  • Микита В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1 ТБ

    Попри радість від того що швидко прийшло, тести показали що швидкість доставки не значать якість товару.

    Достоинства:
    швидко прийшло
    Недостатки:
    не відповідає заявленим характеристикам
    • Олександр П***

      Мало того що не відповідає, а ще й скидає швидкість запису після 30% об'єму нижче 100 мб/с, трешовий товарчик.

    • Олександр П***

      І ще не ясно, чи тут справді TLC і чи чесні 350 Tb TBW ? Бо пишуть все гарно, а ніде ніякої достовірної інфи немає. Якщо правда, то чому її приховувати?

  • Сергей Я***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1 ТБ

    Установил на материнку Asus PRIME H510M-A, на которой для разъема М.2 предусмотрен радиатор. Получилось, по-моему, неплохо (см. фото).

    Достоинства:
    Параметры соответствуют заявленным
    Недостатки:
    Пока не выявил
  • Станислав М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Expert Market. Объем: 256 ГБ

    Неплохой NVMe SSD ща такие деньги, не знаю что будет с ним через пару лет, но пока всё нормально. Температура: 40-50

    Достоинства:
    Скорость чтения
    Недостатки:
    Пока что не обнаружил
    • Рома Д***

      Як він ще живий працює?

  • Ярослав Л***
    Продавец: Rozetka. Объем: 512 ГБ

    Купили ПК із цим накопичувачем. Плюси швидкість, ціна, об'єм. Дуже хороший вибір для бюджетного ПК. Комп'ютер на базі процесора R5 5600G. Купували не на Розетці. З доставкою в Черкаси. Мат. плата Asus B450M-A II. Перший накопичувач був із браком заводським, але, швидко замінили на інший. ПК зараз працює відмінно. Раніше із бракованим були постійні сині екрани. Не бійтеся купувати на Розетці. Якщо і буде брак, можна його замінити. Раджу до покупки цей m2 накопичувач тим людям, які шукають бюджетний варіант для недорогої збірки нового ігрового ПК до 12-13 тисяч гривень.

    Достоинства:
    Ціна. Дуже швидкий як для мене. В порівнянні з HDD в старому ноутбуці, який продав. ПК зараз просто дуже хороший в порівнянні з старим двоядерним ноутбуком.
    Недостатки:
    Немає.
    • Олександр П***

      Від чого радієте? Від першого у житті ссд? Після переходу з 2 ядер на 6 і після старого вінчестера? Мені вас жаль, чесно.

  • Олександр П***
    Продавец: Rozetka. Объем: 512 ГБ

    Придбав не тут. Фото зроблено з першого підключення, 30 відсотків швидкість наче ОК, а далі все сумно, дивіться і робіть висновки.

    Достоинства:
    Такий як і всі диски цієї категорії
    Недостатки:
    Забагато гарних показників, але все не правда
    • Олександр М***

      Сумно, це скільки?

    • Олександр П***

      На фото цифри і графік хіба не видно?

    • Олександр Г***

      Не видно, а низька швидкість може бути від того що материнка не тяне його