• Корпус be quiet! Dark Base PRO 900 Rev,2 Silver (BGW16) - изображение 1
  • Корпус be quiet! Dark Base PRO 900 Rev,2 Silver (BGW16) - изображение 2
Форм-фактор материнской платы
  • Нет в наличии

9 429

Описание Корпус be quiet! Dark Base PRO 900 Rev,2 Silver (BGW16)

МОЖЛИВИЙ ГОЛОВНИЙ ЛОТОК
Гнучкість до індивідуальних вимог Ізольований лоток материнської плати дозволяє адаптувати корпус до індивідуальних вимог. Це також може бути корисно як тестова платформа. Плиту можна розмістити на трьох різних висотах або встановити уздовж лівої панелі в перевернутій конфігурації та зі зворотною стороною напрямку повітряного потоку. Він також сумісний з материнськими платами E-ATX та XL-ATX.

ТИХІ КРИЛА 3
Неперевершене охолодження та безшумність Три попередньо встановлені вентилятори Silent Wings 3 140 мм ШІМ практично безшумні. Вони оснащені гладким 6-полюсним двигуном, безповітряним підшипником та аеродинамічно оптимізованими лопатями. Спеціально розроблена воронкоподібна рама має впускні отвори, які генерують високий тиск повітря.

МОДУЛЬНІ ШЛІЗИ ЖОРСТКОГО ЖОРСТКА
Досить місця для ваших конфігурацій Існує безліч варіантів встановлення компонентів завдяки можливості переміщення окремих слотів жорсткого диска. Корпус підтримує до 5 слотів HDD і до 10 слотів SSD, а також 2 оптичних накопичувача. Практичні штекери приховають невикористані слоти для жорсткого диска та допоможуть підтримувати корпус у порядку. Це дозволяє створювати такі індивідуальні системи, як ви.


ДУЖЕ ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ЩИТ БЛОКУ
Надає більше опцій. Кожух блоку живлення пропонує безліч рішень - він не буде використовуватися лише для того, щоб приховати блок живлення та забезпечити його організацію. Покривні пластини окремо знімаються, що дозволяє встановити вентилятор або твердотільний диск поверх кожуха блоку живлення та залишити достатньо місця для радіатора спереду.


ПОвна система циркуляції повітря
Тиха концепція від експертів з тиші Блискуча концепція Dark Base Pro 900 rev. 2 ідеально підходить для екстремальних вимог розігнаних систем та надтихих ПК з рідинним охолодженням. Він вмістить до 7 додаткових вентиляторів, 4 радіаторів і має приглушені вентиляційні отвори у багатьох місцях на шасі для надзвичайно ефективного потоку повітря. Створення окремих зон охолодження Вісім роз'ємів вентилятора ШІМ розділені на дві лінії, кожна з яких може перемикатися між режимами безшумності та ефективності. Це дає можливість створити дві зони охолодження, якими можна керувати за допомогою перемикача на передній панелі. Якщо ви хочете, щоб усі вентилятори працювали з однаковою швидкістю, ви можете переключити обидва канали в однаковий режим.

Характеристики Корпус be quiet! Dark Base PRO 900 Rev,2 Silver (BGW16)

Форм-фактор материнской платы
Количество внутренних отсеков 3.5"
  • 7
Материал
Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный

Добавить фотографии

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления