Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Клавиатура беспроводная 2E KS280 Wireless/Bluetooth Black-Gray (2E-KS280WBGR_UA)

Код:  474119619
Оценка пользователей 3.71/5
на основе 16 отзывов
  • 5 звезд
    9 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    2 оценок
  • 1 звезд
    3 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Олександр К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Мега крута клава , досить вагома та швидко з'єдналася!!! Резинові підкладки, клава стоїть як вкопана!

    Достоинства:
    Рекомендую!!!
  • Максим Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не раджу, клавіатура на декілька використаннь.

    Достоинства:
    Якісна збірка
    Недостатки:
    Через півтора місяця віфдвалився блютуз.
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня!
      Дякуємо за звернення.
      Зверніться, будь ласка, в сервісний центр. З більш детальною інформацією про гарантійне обслуговування Ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням .

  • Володимир І***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не раджу людям що шукають виключно блютуз клавіатуру, дуже часто губить контакт з ноутом/пк
    Використовував з маком
    Ну і найбільш бісяче то те що воно може залагать під час активного набора тексту а не після того як воно чучуть постояло

    Достоинства:
    Якість збірки- танк, прям не очікував
    Недостатки:
    Проблеми зі стабільністю звʼязку
  • Жанна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Купувала для ноутбука (перестали працювати деякі літери на клавіатурі ноутбука). Клавіатура досить компактна і зручна. Тиха. Схожа на клавіатуру ноубука. Підключила через usb, тому нічого сказати не можу про підкючення через блютуз. Через usb працює нормально. Користуюсь з тиждень. Все працює добре.

    Достоинства:
    Компактна, щручна, тиха.
    Недостатки:
    Немає.
  • Денис Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже класна клавіатура. Блютуз та 2.4G працює справно. Купив декілька тижнів тому та проблем поки що не виявив.

    До речі якщо в когось ALT почав працювати як кнопка WIN - нажміть Fn Q. А то я поки розібрався чому - думав зійду з розуму

    Достоинства:
    Відносно компактна, тиха, не високі клавіші
    Недостатки:
    Немає
  • Любов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Клавіатура дуже зручна, тиха.
    Рекомендую.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Любове, вітаємо! Дякуємо, що обрали 2E. Ми теж любимо цю клавіатуру за те що вона така тихенька :) Бажаємо приємного користування.

  • Сергій С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Ото забрав, ледь дішов до видачі. Діагональ кнопок від 4-5 до V-B не працює. Шось такий собі контроль якості

    Достоинства:
    ?
    Недостатки:
    Не працюють кнопки
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Вітаємо, нам дуже шкода, що вам трапився брак. Просимо звернутися до продавця по заміну чи повернення коштів.

  • Юлий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Неплохая клавиатура.

    Достоинства:
    Недорого. Разные варианты подключений. Тихая. Увесистая. Подходит на Винду и на мак, есть переключение.
    Недостатки:
    Кнопка Delete в не в самом привычном расположении, но это уже нюансы.
  • Сергей П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже подобається. Повністью задовольнила всі потреби. На жаль не має підсвітки, що зрозуміло. А так - все супер!

    Достоинства:
    Множина переваг
    Недостатки:
    Нема
  • Олександр Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Брав для MacOS так як Logitech відмовилась працювати і зависала. На разі такої клавіатури взяв 3 штуки, 2 працюють на вінді, а третя на макбуці ну подивимось як покаже себе далі

    Достоинства:
    Робота з MacOS
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Олександре, дуже вам вдячні за довіру і те що замовили аж три клавіатури. Нам дуже подобається ця модель, перш за все тим, що користувачам, які звикли друкувати наосліп на ноутбуці не треба "перевчатися" для цієї клавіатури. Вона тиха, як багато хто любить - важка і тактильно приємна. Бажаємо приємного користування :)

  • Дмитро Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже класна клавіатура.

    Достоинства:
    Важка - не совається по столі. Хід клавіш - м'який та приємний. Відгук на натискання - дуже класний.
    Недостатки:
    Поки - не знайшли...
  • Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Приємна в користуванні - тихенька, швидко перемикається між підключеними пристроями, гарно виглядає, досить компактна.

    Достоинства:
    Приємна в користуванні - тихенька, швидко перемикається між підключеними пристроями, гарно виглядає, досить компактна.
    Недостатки:
    Поки не виявив, користуюсь перший день.
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Андрій, вітаємо. Нам дуже приємно отримувати відгуки на наш товар, адже вони допомагають нам рухатися у правильному напрямку. Дуже шкода, що купують цю модель дуже часто, а відгуки лише про невдалий досвід. Дякуємо, що знайшли час поділитися враженнями. Особливо цінними вони можуть бути через деякий час після використання. Дякуємо, що обрали 2E.

    • Андрій

      Дещо поспішив я писати хороший відгук на другий день після покупки. В перший тиждень користування помітно стерлись написи на багатьох клавішах. І ось менш ніж через 2 місяці після покупки перестала працювати ліва клавіша Shift.

    • Андрій

      Клавіша Shift знову почала сама по собі справно працювати. Ніякими "твіками"для перепризначення не користувався.

  • Пташник П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    2 тижні попрацювала, і почав «відвалюватися» блютуз. А так клавіатура дійсно тиха, зручна.

    Достоинства:
    Тиха
    Недостатки:
    Блютуз стік - сміття
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Павло, вітаємо. Нам шкода, що вам трапився брак. Просимо звернутися до продавця по заміну чи повернення коштів. Гарантія на клавіатуру - 12 місяців.

  • Пташник П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Реально, клавіші Альт і Він якогось чорта переплутані місцями. Для людини, яка звикла працювати, а не просто дивитися фільми за компом, це дико незручно. При цьому, клавіші знаходяться на своїх місцях, але працюють навпаки. Тільки за це така оцінка наразі. Але в роботі, коли Альт використовуюєш сотні рахзівн а день - це провал

    Достоинства:
    тиха, зручна
    Недостатки:
    !!!!!!!!Клавіша Альт працює як клавіша Віндовс, і навпаки!!!!
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Павло, вітаємо. В картці товару представлені фото з різних ракурсів клавіатури і відображено все так, як є насправді. Нам шкода, що ваші очікування не виправдались, клавіатури бувають різних форматів -вкорочені, повноцінні, зі скороченим полем між літерами та цифровим полем. KS280 - ось з такими особливостями, які можливо, подобаються не всім. У нас не було мети вас розчарувати. Спробуйте повернути, якщо працювати на ній нестерпно через цю особливість. Клавіатура має не відволікати від роботи, а приносити задоволення.

    • Дмитрий З***

      Вітаю, я не представник компанії, але скоріш за все Ви не змінювали клавіатуру з розкладки Мак на розкладку Віндовс. Адже там де кнопка Alt знаходиться кнопка Command - що відповідає кнопці Win в розкладці Віндовс. А Option на кнопці Win.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Дмитре, виходить ви наш позаштатний представник компанії. Дуже дякуємо, що долучилися до цього обговорення. Дійсно так може бути. Тому прохання діяти згідно інструкції - перемикач для підлатування до ОС Fn+Q(Win)/W(Mac) - і проблема вирішена.
      Дмитре, просимо вас написати нам коротке повідомлення у підтримку на сайт 2E. Маємо дещо у вас уточнити :)

  • Сергій Г***
    Продавец: Rozetka

    Перші враження дуже приємні.Дуже задоволенний.

    Достоинства:
    приємно працює.тиха.якісна по зібірці.практично безшумна.
    Недостатки:
    поки не помітив
  • Надія А***
    Продавец: Rozetka

    Тільки почала користуватися, мінуси не помічені, може згодом. Зручно, що одночасно можна підключитися до трьох пристроїв. Подобається її м'якість друку і те, що вона тиха (дуже бісять більшість механічних клавіатур чи голосні "мембранки" які тарабанять). Ще мені залетіло те, що вона дуже схожа за розташуванням клавіш з моїм ноутом, не промазую, бо друкую наосліп. Побачимо чи зітруться літери, часта проблема у клавіатур. Зроблена якісно, важкенька, через що враження що "капітальна". Ну побачимо)

    Достоинства:
    Важка, м'яка, тиха
    Недостатки:
    Поки не помічено