Мощность

Описание Блок питания Corsair RM650i (CP-9020081-EU) 650W

Модульний блок живлення RMi Series RM650i потужністю 650 Вт з сертифікацією 80 PLUS Gold (EU). Компоненти найвищої якості - запорука відмінної продуктивності з низьким рівнем шуму Блоки живлення RMi Series з сертифікацією 80 PLUS Gold забезпечують жорсткий контроль напруги, практично безшумну роботу і мають повністю модульну кабельну систему.

Використання тільки японських конденсаторів з робочою температурою 105 ° C робить ці блоки живлення відмінним вибором для високопродуктивних ПК, в яких надійність має вирішальне значення. Завдяки підтримці Corsair Link Digital можна відстежувати параметри електроживлення, перемикатися з одноканального на багатоканальний режим і управляти швидкістю вентилятора безпосередньо з комп"ютера. Сертифікат 80 PLUS Gold Сертифікат рівня Gold гарантує високу ефективність роботи, що дозволяє скоротити споживання електроенергії і викид тепла. Конденсатори повністю японського виробництва з робочою температурою 105 ° C

Внутрішні компоненти найвищої якості забезпечують стабільну подачу живлення і довготривалу надійність. Режим вентилятора, що підтримує нульову швидкість обертання За рахунок чудовою енергоефективності блоків RMi Series вентилятор може залишатися вимкненим при низьких і середніх навантаженнях, демонструючи практично безшумну роботу. Коли система працює під навантаженням, терморегуліруемий вентилятор коригує свою швидкість обертання, виробляючи оптимальне охолодження і мінімальний шум. Конфігурується шина живлення 12 В На ваш вибір - використовуйте блок в стандартному режимі багатополярної шини живлення +12 В або перейдіть в режим однополярної шини харчування. Міць системи Corsair Link Digital Удосконалений комп"ютерна програма дозволяє контролювати і реєструвати швидкість обертання вентилятора, напруга і споживану потужність.

Крім цього, користувачеві надається можливість регулювання швидкості обертання вентилятора і настройки режиму роботи шини харчування 12 В.

Характеристики Блок питания Corsair RM650i (CP-9020081-EU) 650W

Мощность
Количество разъемов дополнительного питания для видеокарт
Тип разъема подключения питания процессора
  • 2x4pin
Количество SATA разъемов
Тип разъемов дополнительного питания для видеокарт
  • 4x(6+2pin)
Система охлаждения
Функция PFC
Количество коннекторов IDE (Molex)
Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный

Добавить фотографии

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления