Отзывы покупателей о Накопитель HDD SATA 1.0TB WD Blue 7200rpm 64MB (WD10EZEX) 3

Есть что рассказать о товаре?

Интересует дополнительная информация?

 • Сергій Васильович
  • Продавец: DSW Systems

  Відправив повідомлення компанії. Представник зв"язався протягом кількох хвилин. Каже, що не хватає потужності блока живлення. Ймовірно, що він правий - блок у мене всього на 350 Вт. Так що, поставлю більш потужний блок живлення, а потім будемо дивитися.

  Достоинства:
  Диск, як диск працює.
  Недостатки:
  Поки що не помічав.
  • Сергій Васильович

   Тим часом відключаю диск про всяк випадок.

 • Сергій Васильович
  • Продавец: DSW Systems

  Як я вже казав у попередньому коментарі, при зверненні до диска після тривалого простою, чутно було специфічний звук розгону, який мені не подобався. Після того трапилося так, що одного разу диск почав видавати ці звуки безперевно, нібито хоче розігнатися, не може, зупиняєтся, знову пробує. На кшалт CD-привіду, коли той шукає початок диска. Після десь 10 таких спроб вони припинилися і диск пропав з перечислення дисків в системі. Також перестав відображатися у вікні Управління дисками. Виключив компьютер, через пару хвилин запустив знову, диск почав відображатися і його вміст був доступний без проблем.

  Після цього таке трапилося ще пару разів, але вже без повторних спроб розгону, а коли программа хотіла звернутися до цього диска.

  Не знаю наскільки це серйозно, але мені це не подобається набагато більше, ніж звук розгону при зверненні до диска. Напесно буду контактувати з продавцем, що робити далі.

  Окрім цього диска в системі стоїть ще один диск на 1 ТБ, один на 500 ГБ і один SSD диск (системний). Жодний з цих дисків не робили нічого подібного в минулому і не роблять зараз.

  Достоинства:
  Диск, як диск працює.
  Недостатки:
  Щось з ним не так.
  • Продавец DSW Systems

   Замените пожалуйста Ваш блок питания на 300 Вт более мощным. С жёстким диском все нормально. Вы превысили допустимую нагрузку вот компьютер и ведёт себя неадекватно. С уважением...

 • Сергій Васильович
  • Продавец: DSW Systems

  Поки що працює. Давати якусь значиму оцінку занадто рано, оскільки працює всього лише десь біля місяця. Проте є одна особливість, яка мені не подобається. Коли відбувається звернення до диску після деякого простою, чутно, як він починає розганятися. Інші диски цього не роблять, хоча спочатку й може бути якась затримка з доступом до вмісту. Але надіюсь на марку WD, що вона не підведе. Хоча років шість тому назад у мене було три зелених WD на 500 МБ і всі три полетіли десь чересь півтора-два роки.

  Достоинства:
  Диск, як диск. Працює поки що.
  Недостатки:
  Поки що не помічав.