Емкость накопителя
Тип жесткого диска
Интерфейс подключения
Форм-фактор
Скорость вращения шпинделя

Описание Накопитель HDD SATA 1.0TB WD Blue 7200rpm 64MB (WD10EZEX)

Надійні конструктивні рішення

Накопичувачі WD Blue, що відповідають найвищим вимогам WD в частині якості і надійності, мають цілком достатньою функціональністю і місткістю для вирішення повсякденних завдань в системах початкового рівня.

Сучасна класика

Моделі WD Blue розроблені і вироблені за технологією знаменитих оригінальних накопичувачів WD для настільних і мобільних комп'ютерів. WD Blue - яскравий приклад того, якими мають бути накопичувачі для повсякденних завдань. Ось уже шість поколінь їх швидкодія неухильно зростає, а якість і надійність залишаються традиційно високими.

Переваги WD

Перш ніж випустити в виробництво будь-яке нове виріб, компанія Western Digital ретельно перевіряє збереження його функціональних характеристик у своїй тестовій лабораторії. Це тестування дозволяє переконатися в тому, що наші вироби відповідають найвищим нормам якості та надійності продукції. Також у компанії є велика база знань, яка налічує понад 1000 статей, і бібліотека корисних програм.

Характеристики Накопитель HDD SATA 1.0TB WD Blue 7200rpm 64MB (WD10EZEX)

Емкость накопителя
Тип жесткого диска
Интерфейс подключения
Форм-фактор
Назначение
Скорость вращения шпинделя
Объем буфера
Технология
Максимальная потребляемая мощность
 • 6.8 Вт
Физические размеры, вес
 • 147 x 101.6 x 26.1 мм 440 г
Смотреть все характеристики →

Отзывы покупателей 3

 • Сергій Васильович
  • Продавец: DSW Systems

  Відправив повідомлення компанії. Представник зв"язався протягом кількох хвилин. Каже, що не хватає потужності блока живлення. Ймовірно, що він правий - блок у мене всього на 350 Вт. Так що, поставлю більш потужний блок живлення, а потім будемо дивитися.

  Достоинства:
  Диск, як диск працює.
  Недостатки:
  Поки що не помічав.
 • Сергій Васильович
  • Продавец: DSW Systems

  Як я вже казав у попередньому коментарі, при зверненні до диска після тривалого простою, чутно було специфічний звук розгону, який мені не подобався. Після того трапилося так, що одного разу диск почав видавати ці звуки безперевно, нібито хоче розігнатися, не може, зупиняєтся, знову пробує. На кшалт CD-привіду, коли той шукає початок диска. Після десь 10 таких спроб вони припинилися і диск пропав з перечислення дисків в системі. Також перестав відображатися у вікні Управління дисками. Виключив компьютер, через пару хвилин запустив знову, диск почав відображатися і його вміст був доступний без проблем.

  Після цього таке трапилося ще пару разів, але вже без повторних спроб розгону, а коли программа хотіла звернутися до цього диска.

  Не знаю наскільки це серйозно, але мені це не подобається набагато більше, ніж звук розгону при зверненні до диска. Напесно буду контактувати з продавцем, що робити далі.

  Окрім цього диска в системі стоїть ще один диск на 1 ТБ, один на 500 ГБ і один SSD диск (системний). Жодний з цих дисків не робили нічого подібного в минулому і не роблять зараз.

  Достоинства:
  Диск, як диск працює.
  Недостатки:
  Щось з ним не так.
 • Сергій Васильович
  • Продавец: DSW Systems

  Поки що працює. Давати якусь значиму оцінку занадто рано, оскільки працює всього лише десь біля місяця. Проте є одна особливість, яка мені не подобається. Коли відбувається звернення до диску після деякого простою, чутно, як він починає розганятися. Інші диски цього не роблять, хоча спочатку й може бути якась затримка з доступом до вмісту. Але надіюсь на марку WD, що вона не підведе. Хоча років шість тому назад у мене було три зелених WD на 500 МБ і всі три полетіли десь чересь півтора-два роки.

  Достоинства:
  Диск, як диск. Працює поки що.
  Недостатки:
  Поки що не помічав.
Смотреть все отзывы →

* Обратите внимание, в холодный период года, при температуре ниже +5, нельзя включать технику сразу после доставки, во избежание образования конденсата - это может привести к поломке. До первого включения нужно подождать 8 часов при комнатной температуре

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления