• Материнская плата Asus J1800I-C Mini ITX - изображение 1
  • Материнская плата Asus J1800I-C Mini ITX - изображение 2
Материнская плата Asus J1800I-C Mini ITX - изображение 1
Сокет
Формфактор
Поддержка процессоров
  • Интегрированный двухъядерный Intel Celeron J1800 (2.41 ГГц)

Описание Материнская плата Asus J1800I-C Mini ITX

Asus J1800I-C Mini ITXAsus J1800I-C Mini ITX відкриває нові можливості для створення мобільних інтернет-пристроїв і недорогих настільних ПК, орієнтованих на роботу в Інтернеті. Дана материнська плата оснащується вбудованим двоядерним процесором Intel Celeron J1800 із вбудованим графічним ядром Intel HD Graphics, який поєднує високу обчислювальну потужність з низьким енергоспоживанням. Графічне ядро відповідає стандарту DirectX 11.

Єдина програмна оболонка для роботи з материнською платою

Всі ексклюзивні функції і технології Asus тепер доступні за допомогою єдиного програмного інтерфейсу Asus AI Suite 3. З його допомогою можна здійснювати розгін комп "ютера, управляти параметрами енергоспоживання та вентиляторами, змінювати напруги і стежити за станом системи. Єдиний інтерфейс позбавляє користувача від необхідності перемикатися між дюжиною різних утиліт.

Управління вентиляторами системи охолодження

Утиліта Asus Fan Xpert автоматично регулює швидкість процесорного кулера і корпусних вентиляторів в залежності від завантаження системи і температури навколишнього середовища, забезпечуючи безшумну роботу комп "ютера. Попередньо профілі з настройками дозволять знайти оптимальний баланс між ефективністю охолодження і рівнем шуму.

Відновлення BIOS за допомогою USB-флешки

Утиліта Asus CrashFree BIOS 3 дозволяє відновити зіпсовані дані BIOS за допомогою USB-флешки або компакт-диска, що містить файл з кодом BIOS. Вам не потрібно буде витрачати час і гроші на покупку нового чіпа BIOS.

Зручне оновлення BIOS

EZ Flash 2 - зручна програма для відновлення BIOS материнської плати. Достатньо лише до завантаження операційної системи запустити її з флеш-диска з інтерфейсом USB і вибрати потрібні команди - додаткові флоппі-дискети або спеціальні програми, що запускаються з-під ОС, вам не знадобляться.

Технологія Intel Smart Connect

Ваш комп "ютер може отримувати оновлення онлайн-контенту для обраних додатків, навіть перебуваючи в сплячому режимі. Після включення комп "ютера вам не доведеться чекати, поки закінчиться синхронізація.

USB 3.0 з підтримкою UASP

Характеристики Материнская плата Asus J1800I-C Mini ITX

Сокет
Страна-производитель
Чипсет (Северный мост)
Формфактор
Беспроводной интерфейс
Поддержка процессоров
  • Интегрированный двухъядерный Intel Celeron J1800 (2.41 ГГц)
Видеовыходы
Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный

Добавить фотографии

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления