• Материнська плата ASRock FATAL1TY Z97 Killer (s1150, Intel Z97, PCI-Ex16) Б/У - изображение 1
 • Материнська плата ASRock FATAL1TY Z97 Killer (s1150, Intel Z97, PCI-Ex16) Б/У - изображение 2
 • Материнська плата ASRock FATAL1TY Z97 Killer (s1150, Intel Z97, PCI-Ex16) Б/У - изображение 3
 • Материнська плата ASRock FATAL1TY Z97 Killer (s1150, Intel Z97, PCI-Ex16) Б/У - изображение 4
Б/У
Материнська плата ASRock FATAL1TY Z97 Killer (s1150, Intel Z97, PCI-Ex16) Б/У - изображение 1
Сокет
Формфактор
Поддержка процессоров
 • Intel Xeon/Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron 5-го і 4-го поколінь
 • Есть в наличии

4 450

Похожие товары других продавцов

Описание Материнська плата ASRock FATAL1TY Z97 Killer (s1150, Intel Z97, PCI-Ex16) Б/У

Товар б/у.

В прекрасном визуальном и техническомсостоянии.
Могут присутствовать незначительные потертости,следы от установки в местах крепления болтов.
Визуальное и техническое состояние на 5.
В комплект входит: материнская плата, упаковка.

Відеовиходи будуть працювати тільки в тому випадку, якщо процесор має вбудоване графічне ядро

Материнська плата ASRock Killer містить вбудовану мережеву платформу Killer E2200 Intelligent Networking Platform, яка дає змогу досягти максимальної продуктивності для онлайн-ігор і потокового мультимедіа високої якості. Завдяки функції Advanced Stream Detect платформа Killer E2200 автоматично віддає пріоритет трафіку мережевих ігор, що забезпечує їхню плавну, стабільну роботу та дає змогу на рівних змагатися з іншими гравцями. Ця ексклюзивна технологія автоматичного розподілу трафіку на користь ігор і чату в реальному часі забезпечує мінімальну латентність для ігрових даних на повністю керованій мережній апаратній платформі.

Алюмінієвий радіатор XXL
Алюмінієві теплотрубки великого розміру відводять тепло особливо ефективно. Важливі зони материнської плати з МОН-транзисторами та чипсетами закриті такими радіаторами для захисту від перегрівання, тому CPU і чипсети працюють в умовах зниженої температури, а продуктивність усієї плати водночас буде стабільнішою.

Дроселі Premium Alloy
Нове покоління дроселів підвищує струм насичення до 90% і має захист від тепла й електромагнітних завад, унаслідок чого материнська плата працює ефективно, надійно та стабільно.

МОН-транзистори NexFET для живлення пам'яті
Польові транзистори NexFET нового покоління більш ефективно розподіляють живлення на роз'ємах DRAM. У них показник RDS (on) становить усього лише 2,9 mΩ, що означає підвищену ефективність за зниженої температури. МОН-транзистори NexFET в зонах розташування пам'яті захищають її від електростатичних розрядів, забезпечуючи рівень ESD-захисту в 7,5 раза вище, ніж звичайні транзистори.

Конденсатори 12K Platinum
Термін експлуатації конденсаторів 12K Platinum становить не менш ніж 12000 годин, тоді як у конденсаторів на інших материнських платах класу High-end цей показник становить у середньому 10000 годин. У такий спосіб, конденсатори 12K Platinum працюють довше та забезпечують підвищену стабільність і надійність.

Друкована плата Sapphire Black
Компанія ASRock не залишає без уваги навіть незначні на перший погляд деталі. Справжній глибокий чорний колір друкованої плати Sapphire Black символізує найвищу якість виготовлення й надає особливий настрій дизайну плати.

Роз'єм M.2
Бортовий роз'єм M.2 — це новий інтерфейс для під'єднання твердотільних накопичувачів Next Generation Form Factor (NGFF) та інших компонентів. ASRock підтримує модулі M.2 SATA 3 6 Гбіт/с і M.2 PCI Express аж до Gen2 x2 10 Гбіт/с, що вдвічі швидше, порівнюючи з рішеннями M.2 Gen2 x1, швидкість яких не перевищує 5 Гбіт/с.

Інтерфейс SATA Express
Інтерфейс SATA Express забезпечує швидкість передавання даних на рівні PCIe Gen2 x2 (10 Гбіт/с). В цю материнську плату вбудований новітній інтерфейс SATA Express для бездоганної продуктивності.

Звук Purity Sound 2
Purity Sound 2 містить 7.1-канальний HD звук з аудіокодеком Realtek ALC1150, ЦАП 115 дБ SNR з диференціальним підсилювачем, підсилювач для навушників TI NE5532 Premium, технологію Direct Drive, екранування EMI, ізолювальне покриття друкованої плати та технологію DTS Connect. Знаючи про те, що всі аудіофіли давно чекають на появу аудіоконденсаторів Nichicon на платформі PC, компанія ASRock застосувала саме ці високоякісні конденсатори у звуковій системі Purity Sound 2.

Key Master
Що доброго в зброї, якщо ви не можете нею вміло скористатися? Технологія Key Master пропонує дві основні функції — Sniper Key і Macro Key. Завдяки цьому, на клавіатуру та мишу можна призначити макроси, як-от режим снайпера, повтор натискання, що робить ваші маніпулятори смертельною зброєю. Технологія Key Master може бути заборонена в деяких іграх.

 • Sniper Key — використання цієї функції змінить швидкість миші в грі, що допоможе прицілитися точніше.
 • Macro Key — втомилися самі натискати клавіші багато разів поспіль? Створіть свій список макросів, щоб спростити собі це завдання.

Порт для мишки Fatal1ty
Порт для мишки Fatal1ty — це частина особливої технології F-Stream. Після під'єднання мишки до цього порту й запуску F-Stream гравці можуть використовувати частоту опитування мишки — 500 Гц, якій віддає перевагу Fatal1ty. Також можливий самостійний вибір частоти опитування від 125 до 1000 Гц. Це допомагає плавніше рухати мишку й швидше діставати реакцію на рухи мишкою.

Digi Power
На відміну від звичайних плат, де застосовують аналогові схеми живлення, у цій платі використано технологію цифрової широтно-імпульсної модуляції (ШІМ) нового покоління, яка забезпечує ефективніше й рівномірніше живлення CPU, що набагато підвищує стабільність і термін експлуатації материнської плати.

Можливості розширення графічної системи
Для встановлення відеокарт користувачеві доступні два слоти PCI Express x16, перший із яких завжди використовує 16 ліній стандарту PCI Express 3.0, у той час як другий задовольняється всього чотирма лініями стандарту PCI Express 2.0. Тож у разі встановлення двох графічних прискорювачів ви отримаєте робочу схему х16+х4.

Характеристики Материнська плата ASRock FATAL1TY Z97 Killer (s1150, Intel Z97, PCI-Ex16) Б/У

Сокет
Формфактор
Поддержка процессоров
 • Intel Xeon/Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron 5-го і 4-го поколінь
Максимальный объем оперативной памяти
 • до 32 ГБ (DDR3 3200 + (OC)/2933 (OC)/2800 (OC)/2400 (OC)/2133 (OC)/1866 (OC)/1600/1333/1066 non-ECC, не буферизована) Підтримка Intel Extreme Memory Profile (XMP) 1.3/1.2
Количество слотов памяти
Внешние разъемы
 • 1 x PS/2, 1 x D-Sub, 1 x DVI-D, 1 x HDMI, 1 x Optical SPDIF Out, 3 x USB 2.0, 1 x Fatal1ty разъём для мышки (USB 2.0), 4 x USB 3.1 Gen1, 1 x RJ-45 LAN, Разъёмы HD-аудио: Задние динамики / Центр / Сабвуфер / Линейный вход / Передние динамики / Микрофон
Количество разъемов под процессоры
Поддержка ECC памяти
 • Без поддержки ECC памяти
Смотреть все характеристики →

Отзывы покупателей 1

 • Александр Гулак
  • Продавец: Stock & Ref

  Спасибо большое! Товар отправили быстро, получил на следующий день. Материнская плата в рабочем состоянии. Единственное в описании не было указано что отсутствует задняя заглушка и болт под м2, что не очень радует.

  Достоинства:
  Все работает
  Недостатки:
  Отсутствие комплектующих и описания про их отсутствие.
Смотреть все отзывы →

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления