Город
 • Оперативна пам'ять Patriot DDR4 SL 4GB 2400 MHz CL17 DIMM (PSD44G240082) - изображение 1
Оперативна пам'ять Patriot DDR4 SL 4GB 2400 MHz CL17 DIMM (PSD44G240082) - изображение 1
Объем памяти
Тип памяти
Частота памяти
Схема таймингов памяти
 • CL17
Количество планок

Описание Оперативна пам'ять Patriot DDR4 SL 4GB 2400 MHz CL17 DIMM (PSD44G240082)

Patriot DDR4 - модуль пам'яті, що забезпечує надійність і продуктивність. Побудований на базі якісних компонентів. Компанія Patriot гарантує, що кожен модуль відповідає і навіть перевищує галузеві стандарти.
Компанія Patriot Memory є одним з провідних американських виробників модулів пам'яті. За 22 роки роботи компанія завоювала високу репутацію за інноваційні розробки, якість продукції та високий рівень сервісу. Компанія Patriot пропонує повний спектр модулів пам'яті рівня преміум.
Модуль пам'яті для комп'ютера незамінний для виконання різних завдань, таких як: робота з об'ємними текстами, таблицями, графіками, архівування, шифрування, робота з базами даних, комп'ютерні ігри, а також багато інших завдань.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 Patriot створений на базі нового покоління технології DDR. Як і всі модулі пам'яті компанії Patriot, модулі пам'яті DDR4 спроектовані і створені таким чином, щоб повністю відповідати всім вимогам ентузіастів в області розгону ПК. Модулі пам'яті DDR4 забезпечують більш високу швидкість, більш низький час затримки, більш високу пропускну здатність і зменшене енергоспоживання в порівнянні з модулями пам'яті DDR3.
Пам'ять Signature Line компанії Patriot забезпечує якість, надійність і продуктивність, потрібні для сучасних комп'ютерних потреб. Ця DRAM створена для кращої загальної роботи системи при використанні серйозних додатків.
Розроблені з використанням компонентів вищої якості і перевірені вручну, Patriot гарантує, що кожен модуль відповідає галузевим стандартам і навіть перевершує їх, пропонуючи вам безпроблемне оновлення пам'яті за принципом «включай і працюй».
Модулі пам'яті Signature Line DDR4 від Patriot є ідеальним варіантом для складання або поновлення будь-якої системи ПК для підвищення продуктивності.

Характеристики Оперативна пам'ять Patriot DDR4 SL 4GB 2400 MHz CL17 DIMM (PSD44G240082)

Страна-производитель
Объем памяти
Тип памяти
Напряжение питания
 • 1.2 V
Частота памяти
Эффективная пропускная способность
 • 19200 МБ/с
Схема таймингов памяти
 • CL17
Количество планок
Проверка и коррекция ошибок (ECC)
Смотреть все характеристики →

Отзывы покупателей 9

 • Тепличук Николай
  • Продавец: Vendedor

  Купил, установил, все работает отлично. Спасибо большое за товар

 • Ivan
  • Продавец: Sweetbuy!

  Добрый день. Подойдёт ли на Huanan X99-F8 ?

 • Саша
  • Продавец: Innsystems

  будет ли работать с материнкой MSI B250M PRO-VDH и intel pentium gold g4620

Смотреть все отзывы →

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления