Отзывы покупателей о Теплоотводный медный радиатор PcCooler 22 мм х 8 мм х 5 мм блистер 8 шт MC200

4 отзыва

Код:  203509585

Фотографии и видео покупателей

Оставьте свой отзыв об этом товаре

 • Дмитро Гридасов
  • Продавец: Thermal interfaces

  Використав для охолодження дроселів, MOSFET-ів та конденсаторів на Gygabyte RTX2070S, яку я модифікував шляхом встановлення адекватного охолодження призначеного для ЦП (адже виробники не є достатньо адекватними щоб створити подібний продукт, продовжуючи дизайн аля 2000 рік, коли плати виділять вже 200-300 Вт).

  Термо-стрічка в комплекті це корисно, але я використав сторонню високотехнологічну надтонку стрічку на основі карбону, з теплопровідністю 20 Вт\м*к (більше ніж топові непровідні термопасти). Щоправда, вона є провідником, тому довелось бути надзвичайно обережним щоб не закоротити SMD компоненти які, як на зло, знаходяться дуже близько до чіпів.

  Для конденсаторів я розрізав один з радіаторів, адже вони знаходяться далеко один від одного.

  На жаль, навіть із карбоновою стрічкою система охолодження MOSFET-ів не витримала максимального стрес тесту FurMark в пасивному режимі... І після 6 хв 7 с карта перейшла в аварійний режим (100% вентилятори, відсутність відео сигналу і т.д.).

  Проте, як можете бачити на відео, шляхом нескладних експериментів мені вдалось визначити що навіть незначний потік повітря може повністю вирішити цю проблему! Отже, я використав один з оригінальних мікроскопічних вентиляторів відеокарти, заживив його від материнської плати на постійний 42% ШІМ рівень. Цього виявилось достатньо для необмеженої підтримки температури MOSFET-ів на позначці 40-41 градус, навіть після 40-хвилинного стрес тесту! Вентилятор закріплений на еластичних нитках, враховуючи низькі оберти (1323 ОБ/Х) є повністю безшумним.

  Достоинства:
  Матеріал, ціна, термо-стрічка в комплекті
  Недостатки:
  Полірування нижньої сторони могла б бути кращою
  • Продавец Thermal interfaces

   прийміть щирі вітання з перемогою над жарою! Щодо полірування дна радіатора - повинна згладитись при використанні липучки, на яку Ві будете клеїти цей радіатор

 • Слава
  • Продавец: Thermal interfaces

  То что нужно, спасибо!

  • Продавец Thermal interfaces

   большое спасибо за отзыв! самое главное, что пригодились. а не пошли на сдачу в металоприем

 • Алексей Цветков
  • Продавец: Thermal interfaces

  Отличные радиаторы! Материал медь, чувствуется по весу. Наклеил их на мост и куллер процессора ноута. В итоге температура моста снизилась на 10° в пике, температура процессора на 8°.
  Термоскоч идущий в комплекте не использовал. Вместо него воспользовался термоколеем, который нанес тонким слоем.

  Достоинства:
  Медь
  Недостатки:
  Нет
  • Продавец Thermal interfaces

   большое спасибо за отзыв! Клей - отличное решение. Можно еще попробовать нанести очень немного термопасты и нанести клей по краям, если место позволяет

 • Сергей Заставный
  • Продавец: Thermal interfaces

  Отличные радиаторы.

  • Продавец Thermal interfaces

   большое спасибо за отзыв! радиаторы хорошо помогают, где неудобно поставить термопрокладку