• Жорсткий диск 3.5" 6TB Seagate (ST6000NE000) - изображение 1
Жорсткий диск 3.5" 6TB Seagate (ST6000NE000) - изображение 1
Емкость накопителя
Интерфейс подключения
Скорость вращения шпинделя

Описание Жорсткий диск 3.5" 6TB Seagate (ST6000NE000)

Накопичувач IronWolf Pro створений для мережевих сховищ. Ця потужна, надійна і масштабована технологія підтримує безперервну роботу у багатодискових середовищах практично будь-якої ємності.Оптимізовано для мережевих сховищ з AgileArray. Технологія AgileArray створена для двоплощинного балансування та оптимізації роботи RAID-масивів в конструкціях з кількома відсіками при мінімальному споживанні енергії.Завдяки високій продуктивності мережеві сховища працюють з меншими затримками і без простоїв навіть у години пікового навантаження. І це не дивно, адже мережеві сховища Seagate — лідери ринку по продуктивності.Служба відновлення даних Seagate Rescue Data Recovery. Разом з диском IronWolf Pro ви отримуєте впевненість в тому, що в разі будь-яких механічних пошкоджень, аварій та природних катастроф з імовірністю 90% файли будуть відновлені завдяки плану відновлення даних Rescue Data Recovery.Зниження рівня обертальної вібрації. Диск IronWolf Pro в стандартній комплектації оснащується датчиками обертальної вібрації, що забезпечує високу продуктивність в корпусах мережевих сховищ з кількома відсіками.

Характеристики Жорсткий диск 3.5" 6TB Seagate (ST6000NE000)

Емкость накопителя
Страна-производитель
Интерфейс подключения
Скорость вращения шпинделя
Объем буфера
Гарантия
 • 36 месяцев
Смотреть все характеристики →

Отзывы покупателей 7

 • Олег
  • Продавец: Rozetka

  Эти диски очень шумят в сетевом хранилище Qnap. В стационарном компьютере работают тихо. Подал заявку в службу поддержки Сетевого хранилища и производителю дисков, надеюсь разберуться, а то фильм смотришь и слушаешь как хранилище хрустит или ночью что то стучиться там внутри.

  Достоинства:
  Достойный бренд
  Недостатки:
  Диски шумные
 • Александр Родионов
  • Продавец: Rozetka

  Брал 4 штуки для NAS. 2 месяца работают без нареканий.

  Достоинства:
  цена
  Недостатки:
  пока не выявлено
 • Александр
  • Продавец: Rozetka

  лучший в своём классе

  Достоинства:
  лучший в своём классе
Смотреть все отзывы →

* Обратите внимание, в холодный период года, при температуре ниже +5, нельзя включать технику сразу после доставки, во избежание образования конденсата - это может привести к поломке. До первого включения нужно подождать 8 часов при комнатной температуре

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления