Город
 • Акустична система Microlab M-200 black - изображение 1
Акустична система Microlab M-200 black

Описание Акустична система Microlab M-200 black

microlab М-200 - це одна з кращих мультимедійних акустичних систем 2.1. Вона розроблена спеціально для тих, хто вважає за краще слухати музику і дивитися відеофільми на своєму комп'ютері. Строгий класичний і, в той же час стильний дизайн моделі дозволяють їй стати відмінним доповненням до будь-якого інтер'єру.

Хороші частотні характеристики системи дають Вам можливість слухати різні стилі музики і отримувати задоволення від улюблених записів. Якість акустики підвищується за рахунок дерев'яного корпусу сабвуфера. Модель дуже зручна в управлінні.

Ви зможете грамотно розмістити компоненти системи в просторі завдяки компактному розміру сателітів і довжині сполучних дротів.

Отзывы покупателей 124

 • Кириченко Сергій
  • Продавец: Rozetka

  Купив колонки в понеділок, отримав в п’ятницю, в суботу підключив, не сподобався звук, і вирішив скористатись обміну правом обміну на протязі 2 недільного терміну. В неділю відправив їх в Розетку. Після отримання зі мною тиждень ніхто не зв’язувався і навіть не думав. Коли я зателефонував і запитав яке рішення по моєму товару, мені повідомили, що є сліди експлуатації (хоча їх там нема і бути не могло). Ніколи не думав, що буде такою проблемою обміняти товар на Розетці, оскільки вважав, що це серйозна компанія. Так і було на протязі всього часу співпраці з нею доки не довелось повертати товар.

  Достоинства:
  -
 • Вадим
  • Продавец: Rozetka

  пользуюсь уже 5 лет, достаточно хороший звук, вынесенный регулятор громкости

  Достоинства:
  отличный дизайн хорошее звучание
  Недостатки:
  нет
 • Alinka Omelchenko
  • Продавец: Rozetka

  Покупали точно такой в 2010 году Работает до сих пор!!!Единственное,что звук стал немного тише. А так нареканий нет! Буфер

Смотреть все отзывы →

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления