• Мишка SteelSeries Rival 110 black (62466) - изображение 1
  • Мишка SteelSeries Rival 110 black (62466) - изображение 2
  • Мишка SteelSeries Rival 110 black (62466) - изображение 3
Мишка SteelSeries Rival 110 black (62466) - изображение 1
Подключение
Тип датчика
  • Есть в наличии

1 391

Описание Мишка SteelSeries Rival 110 black (62466)

Мишка SteelSeries Rival 110 black (62466) Розроблено для турнірів. Сенсор SteelSeries TrueMove1 з роздільною здатністю до 7 200 CPI, 240 IPS і максимальним прискоренням 30g був розроблений спільно з міжнародним лідером ринку професійних ігрових оптичних сенсорів. Для будь-якого типу хвата. Симетричний 6-кнопковий корпус був удосконалений завдяки відгукам від наших киберспортсменов. Міцні бічні вставки забезпечують надійний хват для Rival 110. Максимальна міцність. Миша оснащена перемикачами з ресурсом до 30 мільйонів натиснень, які гарантують роки справної служби лівої і правої кнопки миші. Маленька і легка. Легкі і Ультраміцне матеріали дозволили знизити вагу миші до 87,5 г, при цьому зробивши її ще більш міцною і довговічною. СенсорTrueMove1 підтримує роздільну здатність до 7 200 CPI, 240 IPS і створений за підтримки лідера ринку - компанії PixArt. Замість досягнення лише максимального значення CPI сенсор TrueMove1 дає гравцям чесну точність спостереження 1 до 1. Пересуваючи миша на певну відстань на килимі ви побачите точно таке ж переміщення курсору на екрані без будь-яких затримок або спотворень. Чесна роздільна здатність 1 до 1. Спробуйте максимальну точність руху при роздільній здатностівід 100 до 3 500 CPI. Великий діапазон. Перша миша, на якій можна грати на вирішенні понад 3 500CPI без лагів. Кіберспортивний рівень. Без затримок, без стрибків або помилок при спостереженні. Розмір має значення. Rival 110 була створена для гравців, які вважають за краще компактні мишки. Не важливо, який тип хвата ви любите - корпус цієї миші подарує вам неймовірний комфорт на довгі години ігрових баталій. Корпус цієї миші подарує вам неймовірний комфорт. Налаштування на льоту. Збережіть налаштування продуктивності і підсвічування прямо на миша. Підтримка ПО SteelSeries Engine. ПО SteelSeries Engine відкриває неймовірний арсенал можливостей і доступ до додатків для зміни режимів RGB-підсвічування. Спеціальний додаток для Discord і GameSense дозволяє виводити повідомлення чату на будь-які пристрої SteelSeries. Підтримує PrismSync. Синхронізація динамічні колірні схеми з усіма пристроями SteelSeries, що підтримують PrismSync, починаючи з підсвічування простого натискання до створення комплексних колірних шоу.

Характеристики Мишка SteelSeries Rival 110 black (62466)

Подключение
Интерфейс
Количество кнопок
Максимальное разрешение сенсора, dpi
Цвет
Тип датчика
Длина кабеля
  • 2 м
Страна-производитель товара
Гарантия
  • 24 месяца
Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный

Добавить фотографии

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления. Последнюю версию ПО, если это предусмотрено, можно скачать на официальном сайте производителя.