• Мишка SteelSeries Rival 105 Black (62415) - изображение 1
 • Мишка SteelSeries Rival 105 Black (62415) - изображение 2
 • Мишка SteelSeries Rival 105 Black (62415) - изображение 3
Мишка SteelSeries Rival 105 Black (62415) - изображение 1
Подключение
Тип датчика
 • Есть в наличии

951

Похожие товары других продавцов

Описание Мишка SteelSeries Rival 105 Black (62415)

Мишка SteelSeries Rival 105 Black (61496) Дизайн був розроблений на базі легендарної миші SteelSeries Kana, форма якої підходить для всіх типів хвата. Міцний і в той же час легкий каркас миші забезпечує зручне і комфортне використання протягом багатьох годин гри. У Rival 105 стоять зносостійкі перемикачі, які витримують до 20 мільйонів натиснень. Так що ви не скоро поміняєте її. Миша обладнана RGB підсвічуванням з підтримкою 16.8 мільйонів квітів, яку можна налаштувати через спеціальну програму GameSence. У вигляді бонуса, ви зможете синхронізувати інші ваші девайси SteelSeries з цією мишкою через той же самий софт. Ви можете програмувати всі 6 кнопок як вам завгодно, будь то звичайне перепризначення клавіш в грі або бінд цілого макросу на одну кнопку! Всі настройки будуть завжди з вами, т.к.у Rival 105 є свої вбудована внутрішня пам'ять. Миші - це один з основних інструментів для управління комп'ютером. Її основні функції полягають в наведенні на предмет, відкриття папок чи інших дій. Зараз їх випускається величезна різноманітність, що дозволяє підібрати девайс за своїми уподобаннями та його призначенню. Вибирати мишу можна за зовнішнім виглядом, формою, призначенням, типу підключення. За останнім критерієм товар поділяється на дві категорії: провідні; бездротові. Перший тип з'єднується з комп'ютером за допомогою дроту. Його плюс заснований на тому, що у нього стабільний сигнал передачі інформації, що зменшує шанси на втрату даних. Ідеально підходять для ігор. Бездротові миші говорять самі за себе. Їх головна перевага в відсутності проводу, але вага їх значно більше бездротових. Працює вона при підключенні Wi-Fi або Bluetooth сигналу. Її зручно використовувати для роботи в інтернеті.

Характеристики Мишка SteelSeries Rival 105 Black (62415)

Подключение
Интерфейс
Количество кнопок
Особенности
Максимальное разрешение сенсора, dpi
Цвет
Тип датчика
Страна-производитель товара
Гарантия
 • 24 месяца
Смотреть все характеристики →

Отзывы покупателей 1

 • Олег Сушко
  • Продавец: Innsystems

  Нет нормального описания товара, не возможно подбирать мышь на розетке и за поставщиков, которые не делают описания, критерии отбора нулевые.
  нормальное полное описания link

Смотреть все отзывы →

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления. Последнюю версию ПО, если это предусмотрено, можно скачать на официальном сайте производителя.