Накопичувач SSD 2.5" 512GB LEVEN (JS600SSD512GB)

3 отзыва

Код:  104453886

 • Накопичувач SSD 2.5" 512GB LEVEN (JS600SSD512GB) - изображение 1
Накопичувач SSD 2.5" 512GB LEVEN (JS600SSD512GB) - изображение 1
 • Есть в наличии

Похожие товары других продавцов

Описание Накопичувач SSD 2.5" 512GB LEVEN (JS600SSD512GB)

Готуйтеся вийти на новий рівень продуктивності і отримати незабутні відчуття від ігор, високої швидкості відгуку системи і роботи додатків з новим пристроєм для зберігання даних.

Накопичувачі SSD Level JS 600 випускаються в стандартному форм-факторі 2.5" та інтерфейсом SATA III. Вони забезпечують високу швидкість читання, що істотно скоротить час завантаження і прискорить запуск додатків в порівнянні з традиційними жорсткими дисками. В SSD накопичувачах Leven поєднується висока продуктивність і низьке енергоспоживання.

Твердотільні накопичувачі - це наступний крок в еволюції пристроїв зберігання даних ПК, вони працюють швидше, бесшумні і виділяють менше тепла у порівнянні з застарілими жорсткими дисками. Завдяки відсутності рухомих деталей SSD також міцніше і надійніше жорстких дисків. Твердотільні накопичувачі Leven роблять систему більш чутливою, дозволяючи прискорити запуск системи, збільшити швидкість завантаження додатків і виключення комп'ютера. Твердотільні накопичувачі не тільки підвищують продуктивність, але і можуть використовуватися, щоб вдихнути нове життя в старі системи. Вибір SSD дозволяє заощадити на покупці нового ПК, поліпшивши вже наявну систему.

Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 512GB LEVEN (JS600SSD512GB)

Тип накопителя
Смотреть все характеристики →

Отзывы покупателей 3

 • Максим Гевлич
  • Продавец: Rozetka

  Просто "ТОП" за свои деньги. Купил на замену помойке Patriot P200. Замеры скорости делал при заполнении диска примерно в 90%.

  • Накопичувач SSD 2.5" 512GB LEVEN (JS600SSD512GB) фото от покупателей 1
 • Сергей Черниш
  • Продавец: Rozetka

  стоит ли брать?

 • Pavel Rebrov
  • Продавец: Innsystems

  На момент покупки в описании характеристик стоит 3D NAND (MLC), но сайте Leven указано что оин используют 3D TLC для своих SSD (на контроллере SMI). Такое несоответствие удручает, но надеюсь прослужит диск долго.

  Достоинства:
  Нормальный SSD
  Недостатки:
  SSD-Z не может определить контроллер и тип памяти
Смотреть все отзывы →

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления