• Акустична система Zound Lumina Flash Black - изображение 1
  • Акустична система Zound Lumina Flash Black - изображение 2
  • Акустична система Zound Lumina Flash Black - изображение 3
  • Акустична система Zound Lumina Flash Black - изображение 4
  • Акустична система Zound Lumina Flash Black - изображение 5
Акустична система Zound Lumina Flash Black
  • Нет в наличии

1 994

Описание Акустична система Zound Lumina Flash Black

Інноваційна Bluetooth колонка
Якщо ви є шанувальником музики і ні дня не можете без неї прожити, то унікальна колонка ZOUND Lumina Flash дозволить вам відкрити нові грані якісного звуку. Завдяки технології об'ємного звучання кожна мелодія заграє по-новому, і ви зможете заново насолодитися вже звичними треками. Колонка зможе вас здивувати різними світловими режимами, а також порадувати інтуїтивним управлінням.

Світлові режими
Lumina Flash – це унікальна портативна колонка з незвичайним і ефектним оснащенням. Частина її корпусу є порожнистим отвором, що представляє із себе стильний світлодіодний ліхтар. Ви зможете самостійно регулювати його роботу, а також встановлювати різні світлові режими: спалах, загасання, приглушений і монохромний. Кожен з режимів може послужити як гарним супроводом відтворення мелодій, нічником або ж просто звичайним ліхтариком.

Просте управління 

Колонка оснащена найпростішими органами управління, в яких легко розібратися вже з першого разу. Вони розташовуються на верхній частині корпусу для зручності щоденного використання. Для включення лампи і динаміка досить короткого натискання на основну кнопку, щоб вимкнути колонки – трохи довшого. З боків від основної кнопки розташовані регулятори для зменшення/збільшення гучності і яскравості, також вони відповідають і за перемикання треків. Окремо розташовується кнопка режиму освітлення, а в самому низу кнопка Відтворення/Пауза/Відповідь/Завершити виклик.


Дизайн
 Портативна Bluetooth колонка Lumina Flash відрізняється сучасним мінімалістичним дизайном. Міцний металевий корпус володіє хорошою стійкістю до різних механічних пошкоджень. При цьому, колонка може похвалитися досить легким вагою - всього 660 грам. Зручна ручка для перенесення полегшує транспортування, а також мінімізує шанс упустити колонку. А в самому низу корпусу ергономічно розташовані порти Micro USB і USB Port.

Характеристики Акустична система Zound Lumina Flash Black

Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный

Добавить фотографии

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления