Город
 • Процесор AMD Ryzen 5 2600 (YD2600BBAFBOX) - изображение 1
Процесор AMD Ryzen 5 2600 (YD2600BBAFBOX)

Описание Процесор AMD Ryzen 5 2600 (YD2600BBAFBOX)

Процесор AMD Ryzen 5 2600 (YD2600BBAFBOX)

Особливості мікроархітектури Zen. У новій архітектурі AMD Zen використовується потужний механізм виконання, а також підтримується функція одночасної багатопоточності. Нова трирівнева кеш-пам'ять з низькою затримкою і нові алгоритми попередньої вибірки значно зменшують кількість кеш-промахів і збільшують пропускну здатність у порівнянні з попередньою мікроархітектури.

В Zen новітні методи обробки даних поєднуються з високою продуктивністю і конструкцією з низьким енергоспоживанням. Це дозволяє створити збалансовану і універсальну архітектуру пристроїв для домашніх настільних ПК, ноутбуків, центрів обробки даних і суперкомп'ютерів.

Продуктивність і ефективність для додатків наступного покоління. Хмарні обчислення, продуктивність підприємств, технології віртуальної реальності, ігри і безпеку даних відкривають нові горизонти і вимагають більш високого рівня продуктивності обчислень при максимальній енергоефективності. Спочатку інженери компанії AMD розробляли нову архітектуру Zen, щоб задовольнити всі ці вимоги за допомогою високопродуктивного механізму виконання, кеш-пам'яті більшого об'єму і потужних можливостей багатопотокової обробки даних.

Особливості мікроархітектури Zen. Ядра Zen створені для ефективного використання наявних ресурсів мікроархітектури і забезпечення оптимальної обчислювальної продуктивності. У порівнянні з нашою попередньою архітектурою трирівнева система кешування і нові алгоритми попередньої вибірки дозволяють значно підвищити продуктивність кеш-пам'яті і механізмів виконання.

Отзывы покупателей 224

 • yvgen.m.m
  • Продавец: SeeAndBuy

  Тут точно 15 ядер?

 • Максим Вакаренко
  • Продавец: Sparch

  Вопрос к представителю компании. Вы писали, что AMD Ryzen не оснащён встроеным видеопроцессором, но вот тут пишут, что он есть linkПроцессор AMD Ryzen 5 3400G PRO (YD340BC5FHMPK) с видеокартой AMD Radeon Vega 11

 • ЛисёнокСеня
  • Продавец: Expert Market

  Как думаете брать r5 2600 или i5 9400f?

Смотреть все отзывы →

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления