Город
 • Клавіатура Greenwave KB-FN-401 black (R0015249) - изображение 1
 • Клавіатура Greenwave KB-FN-401 black (R0015249) - изображение 2
 • Клавіатура Greenwave KB-FN-401 black (R0015249) - изображение 3
 • Клавіатура Greenwave KB-FN-401 black (R0015249) - изображение 4
 • Клавіатура Greenwave KB-FN-401 black (R0015249) - изображение 5
 • Клавіатура Greenwave KB-FN-401 black (R0015249) - изображение 6
 • Клавіатура Greenwave KB-FN-401 black (R0015249) - изображение 7
Клавіатура Greenwave KB-FN-401 black (R0015249) - изображение 1

Описание Клавіатура Greenwave KB-FN-401 black (R0015249)

Клавіатура Greenwave KB-FN-401 black (R0015249)

Клавіатура KB-FN-401 від Greenwave відмінно підійде як для геймерів так і для звичайних завдань.

Ергономічна форма корпусу і трохи більше подовжені по висоті клавіші забезпечують повний комфорт при роботі з клавіатурою. Досить довгий кабель дозволить гравцеві зайняти найзручніше положення щодо екрану, на якому розгортається дія. Мультимедійні клавіші допоможуть управляти звуком.

Особливості:

14 мультимедійних клавіш швидкого доступу

Низький хід клавіш

високоякісна мембрана

ергономічний дизайн

Повнорозмірна стандартна розкладка клавіатури

Миші - це один з основних інструментів для управління комп'ютером. Її основні функції полягають в наведенні на предмет, відкриття папок чи інших дій. Зараз їх випускається величезна різноманітність, що дозволяє підібрати девайс за своїми уподобаннями та його призначенню.

Класифікація мишок. Асортимент приладу для ПК дуже широкий і різноманітний. Вибирати мишу можна за зовнішнім виглядом, формою, призначенням, типу підключення. За останнім критерієм товар поділяється на дві категорії: провідні; бездротові.

Перший тип з'єднується з комп'ютером за допомогою дроту. Його плюс заснований на тому, що у нього стабільний сигнал передачі інформації, що зменшує шанси на втрату даних. Ідеально підходять для ігор. Наявність дроти може бути і істотним мінусом. Він буває різної довжини, і деяким користувачам він заважає при роботі.

Бездротові миші говорять самі за себе. Їх головна перевага в відсутності проводу, але вага їх значно більше бездротових. Працює вона при підключенні Wi-Fi або Bluetooth сигналу. Її зручно використовувати для роботи в інтернеті. Є моделі, що працюють на батарейках. При невикористанні пристрою воно сам вимикається для економії заряду. Вони відмінно підходять як для стаціонарного комп'ютера, так і для ноутбука.

У кожного варіанта миші розмінні типи датчика, що також впливає на його функціональність. Виділяють такі різновиди: Лазерні. У них вмонтовано лазерний датчик, що забезпечує чутливість і точність передачі руху. Вони не вибагливі до робочої поверхні, можуть функціонувати як на спеціальному килимку, так і без нього.

Отзывы покупателей 7

 • ОЛЕГ
  • Продавец: Rozetka

  Цена хорошая, вид отличный, удобная, брал на подарок другу, подключилась идеально, но не работает весь средний ряд кнопок, лицом в грязь перед другом!!!
  Еду сегодня сдавать товар.

  Достоинства:
  низкие клавиши
  Недостатки:
  никто не проверяет такой товар на работоспособность перед продажей!!!
 • Виталина Максименко
  • Продавец: Rozetka

  Очень удивило качество за такие деньги. Клавиши не заклинивает, хорошая раскладка. Есть все три необходимых алфавита. Удивлена и довольна!

  Достоинства:
  Все три алфавита, приятные на ощупь и звук клавиши.
  Недостатки:
  Не обнаружила
 • Александр Пархоменко
  • Продавец: Rozetka

  27.11.2019 Получил эту клавиатуру в нерабочем состоянии.Не работает ряд кнопок с цифрами от 1-0 .Звонил несколько раз в службу и всегда говорят что со мной свяжуться !!!
  Подробнее: link

  Недостатки:
  поломанная клавиатура не работает ряд кнопок с цифрами
Смотреть все отзывы →

* Внимание! Все клавиатуры имеют русские буквы!

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления. Последнюю версию ПО, если это предусмотрено, можно скачать на официальном сайте производителя.