Город
 • Відеокарта MSI GeForce RTX2060 6144Mb GAMING Z (RTX 2060 GAMING Z 6G) - изображение 1
 • Відеокарта MSI GeForce RTX2060 6144Mb GAMING Z (RTX 2060 GAMING Z 6G) - изображение 2
 • Відеокарта MSI GeForce RTX2060 6144Mb GAMING Z (RTX 2060 GAMING Z 6G) - изображение 3
 • Відеокарта MSI GeForce RTX2060 6144Mb GAMING Z (RTX 2060 GAMING Z 6G) - изображение 4
 • Відеокарта MSI GeForce RTX2060 6144Mb GAMING Z (RTX 2060 GAMING Z 6G) - изображение 5
Відеокарта MSI GeForce RTX2060 6144Mb GAMING Z (RTX 2060 GAMING Z 6G) - изображение 1

Описание Відеокарта MSI GeForce RTX2060 6144Mb GAMING Z (RTX 2060 GAMING Z 6G)

Відеокарта MSI GeForce RTX2060 6144Mb GAMING Z (RTX 2060 GAMING Z 6G)

Відкрите ідеально підходять для використання в компактних комп'ютерах і HTPC рішеннях, оскільки мають значно менші розміри в порівнянні з полоноразмернимі графічними картами.

Таким чином, нові відеокарти підходять практично для будь-яких комп'ютерних корпусів, гарантуючи при цьому високу продуктивність в іграх. ... Вираз "Мал та молодецький" як ніколи точно характеризує ці відеокарти. Завдяки їх компактному розміру, відеокарти можна встановити в практично будь-який корпус. Менший розмір також благотворно позначилася на вазі нових графічних карт, які стали значно легше в порівнянні зі своїми повнорозмірними братами.

Архітектура NVIDIA Turing ™. Ця революційна архітектура в поєднанні з новітньою платформою GeForce RTX ™ об'єднує технології трасування променів в реальному часі, штучного інтелекту та програмованого шейдинга, щоб дозволити вам насолоджуватися іграми на зовсім іншому рівні.

Трасування променів в реальному часі в іграх. Трасування променів - це рішення для створення реалістичного освітлення, відображень і тіней, що забезпечує більш високий рівень реалізму в порівнянні з традиційними способами рендеринга. Turing стала першою архітектурою, що дозволяє проводити трасування променів в реальному часі на GPU. Продуктивність. Графічні процесори GeForce RTX ™ поставляються з пам'яттю наступного покоління GDDR6, підтримкою DirectX 12 і т.д. Це оновлена ​​графіка.

Компактна і продуктивна. Потужність повнорозмірною графічної карти в компактному форм-факторі. Відкрите ідеально підходять для використання в компактних комп'ютерах і HTPC рішеннях, оскільки мають значно менші розміри в порівнянні з полоноразмернимі графічними картами. Таким чином, нові відеокарти підходять практично для будь-яких комп'ютерних корпусів, гарантуючи при цьому високу продуктивність в іграх.

Посилена конструкція. Підсилювальна пластина бекплейт не тільки робить відеокарту міцніше, але і служить барвистим елементом в її дизайні. Майбутнє гейминга. Плавний, швидкий, зачаровує реалістичністю геймплей без розривів картинки, тремтіння зображення і лагів. Зображення надвисокої чіткості (UHD) є в чотири рази більше чітким порівняно з зображенням 1080p.

AFTERBURNER. MSI Afterburner - це найвідоміша і широко використовувана утиліта для розгону відеокарти. Вона надає повний контроль над пристроєм і дозволяє відстежувати всі ключові параметри системи в режимі реального часу. OC SCANNER. У новій версії утиліти MSI Afterburner для відеокарт серії RTX 20 є спеціальний розгінний сканер OC Scanner, який здійснює автоматичний пошук найбільш високих налаштувань, при яких пристрій буде працювати стабільно.

Тайванська компанія MSI створена в 1986 році, на самому початку свого шляху фірма сформулювала основний принцип діяльності, який є незаперечним законом: висока якість і турбота про споживача, який повинен відчувати комфорт при використанні продукції компанії.

Фірма MSI ™ є великим виробником серверів, комунікативних пристроїв, платформ, системних плат, відеокарт, робочих станцій, накопичувачів оптичного типу, IA-пристроїв ... Якість продукції дуже високо, настільки ж високо організований сервіс, тому компанія знаходиться на третьому місці в ряду кращих компаній Тайваню.

Характеристики Відеокарта MSI GeForce RTX2060 6144Mb GAMING Z (RTX 2060 GAMING Z 6G)

Частота ядра
 • 1830 MHz
Смотреть все характеристики →

Отзывы покупателей 343

 • Алексей
  • Продавец: Rozetka
  • Графический чип: GeForce RTX 2060

  16 800 эта карта не стоит. Лучше тогда взять super Gaming x на 8 гигов или подождать когда цена вернётся к 12к

 • Михайлов Богдан
  • Продавец: anytech
  • Графический чип: GeForce RTX 2060

  Не покупайте данный оверпрайс..!

 • DxD RaZoR
  • Продавец: anytech
  • Графический чип: GeForce RTX 2060

  Как мать его она стала с 12к, 16800. Б****ь я уже рад был тому, что буквально через три месяца я уже буду радоваться новому ПК, но видимо нет, за что ещё 5 тыщ сверху? За то что она только появилась? Это тупо с вашей стороны

Смотреть все отзывы →

Видео с Відеокарта MSI GeForce RTX2060 6144Mb GAMING Z (RTX 2060 GAMING Z 6G)

 • Видео распаковки от покупателя

 • Видео распаковки от покупателя

 • Видео распаковки от покупателя

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления